O NÁSVítejte v e-shopu MódníManiak.cz

Jsme rádi, že jste navštívili náš e-shop. Na našem trhu už působíme od roku 2014. Za tuto dobu jsme od Vás dostali pozitivní ohlasy a reakce. Za to Vám všem chceme poděkovat. Na našich stránkách naleznete nespočet stylových módních kousků za velmi příznivé ceny. Široký sortiment umožňuje doplnění šatníku každého zákazníka, počínaje velmi oblíbenou obuví, přes trička, šaty, sukně, kabelky až po doplňky a další zboží.

Snažíme se pro Vás vybírat oblečení, které odpovídá módním trendům, a naši nabídku průběžně aktualizujeme. Pokud by naše nabídka nedostačovala Vašim požadavkům, bude rádi, když se na nás obrátíte a my se pokusíme naskladnit zboží přesně pro Vás.

Naší prioritou je vždy spokojený zákazník, proto se snažíme každému nabídnout ty nejkvalitnější služby. Pokud si s čímkoli nevíte rady, rádi Vám se vším pomůžeme, oblečení přeměříme, poradíme s výběrem. Můžete se stát, že Vám oblečení nesedí, nebo není dle Vašich představ. V této situaci není problém zboží vrátit v rámci programu Garance spokojenosti. Velice si zakládáme na osobním individuálním přístupu. Stačí nám napsat na chat vpravo dole nebo na e-mail, můžete také zatelefonovat na číslo 608 833 369. Všechny Vaše žádosti řešíme ihned.

V tom co děláme, vidíme smysl. Vážíme si každého příznivce našeho e-shopu a snažíme se dle Vašich postřehů zkvalitňovat prodej tak, aby co nejvíce vyhovoval stálým i novým zákazníkům. O aktualitách či novinkách, které pro Vás chystáme, informujeme také na naší facebookové stránce: facebook.com/ModniManiak. Proto se i náš internetový obchod v průběhu roku pozměnil, jak vzhledově tak i v rámci sortimentu. 

Další výhodou, která Vás jistě potěší, je i stále nízká cena za poštovné, které například i u třech párů obuvi činí 50 Kč. Nevěříte? Přesnou cenu za poštovné uvidíte ve Vašem nákupním košíku po zvolení typu dopravy a platby. Všechny balíky odesíláme Českou poštou, ceny máme nastaveny podle platného ceníku. Zvolit si můžete doporučenou zásilku, doporučený balík či cenný balík při větších objednávkách. Samozřejmostí je i možnost dobírky. Každopádně pokud to k nám nemáte daleko, rádi Vám objednávku předáme v Brně osobně, kde se nachází veškeré zboží.

Abyste věděli, na co se můžete těšit, tak ještě pár slov k tomu, co Vás zajisté nemine. Stále více Vás zajímá kategorie doplňků – už máme na cestě objednávku na spousty hodinek, náhrdelníků, určitě bude z čeho vybírat. Na začátku května na Vás vykoukne spousta zářivých nových tenisek, pokusíme se jich pro Vás naskladnit co nejvíce. Ke konci května už budeme plně připraveni na objednávky šatů, které už pro nás vyrábějí v Londýně.

Nakupte u nás, získejte dárek ke každému nákupu, slevový voucher na další nákup.

S námi se opravdu nemusíte ničeho bát.

Přejeme Vám krásné léto a příjemné nakupování v e-shopu MódníManiak.cz!